^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

887639
DzisiajDzisiaj115
WczorajWczoraj112
W tym tygodniuW tym tygodniu1243
W tym miesiącuW tym miesiącu5472
OgółemOgółem887639

Obecnie

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z Zespołem Mazowsze

IMG 20240423 133117

23 kwietnia najbardziej zaangażowani tancerze z naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Karolina, czyli głównej siedziby Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Mimo długiej podróży ze zniecierpliwieniem czekaliśmy na niespodzianki, które na nas czekały. Pierwszą z nich były lekcje tańca, pod okiem profesjonalistki przy muzyce na żywo. Dzieci miały okazję tańczyć tańce regionalne, np. polkę, czy klapoka.

Czytaj więcej: Spotkanie z Zespołem Mazowsze

„Czytanie jest podróżą”- spotkanie z książką

IMG 20240424 091210

24 kwietnia dzieci z grup „Biedronki” i „Pszczółki” odwiedziły naszą szkolno – przedszkolną bibliotekę. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak założyć kartę czytelnika, gdzie w bibliotece znajdują się książki dla najmłodszych, jak dbać o książki, a także co należy do obowiązków bibliotekarza.                                                                                                                                      

Czytaj więcej: „Czytanie jest podróżą”- spotkanie z książką

WIOSENNY BAL

P1020925

5 kwietnia nasze przedszkole powitało „Wiosnę” uczestnicząc w balu na jej cześć. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w różnorodne stroje i nie były to tylko stroje związane z tą porą roku. Sala była barwnie przystrojona. Odbywały się różne wiosenne tańce, zabawy, konkurencje, konkursy, które przysparzały dzieciom wielu wrażeń i zadowolenia, a także dużo frajdy.

Czytaj więcej: WIOSENNY BAL

WYCIECZKA

1710841858473

Dzień 13 marca przedszkolaki zapamiętają na długo. Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Puław. Najpierw uczestniczyliśmy w „Lekcji w kinie” na temat bezpieczeństwa w internecie. Zrozumieliśmy, że w internecie nie warto zdradzać zbyt wielu informacji na swój temat oraz odkryliśmy, dlaczego darmowe gry i aplikacje wcale nie są darmowe. Była to niezwykle ucząca lekcja.                                                                               

Czytaj więcej: WYCIECZKA

Dzień Kolorowej Skarpetki

1711360557516

         W dniu 21.03. 2024 r. już po raz kolejny w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kolorowej Skarpetki.

Ten dzień, to Światowy Dzień Zespołu Downa -obchodzony na całym świecie jako wyraz wsparcia dla osób z Zespołem Downa i dowód akceptacji Ich odmienności.

Tego dnia wszyscy- niezawodne przedszkolaki, panie wychowawczynie oraz inni pracownicy przedszkola- mieli na sobie dwie różne skarpetki - co sprawiło wszystkim wiele radości - w słusznej sprawie :)                                                                                                    

Czytaj więcej: Dzień Kolorowej Skarpetki   

Dzień Kobiet

P1020919

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.11 marca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.                                                                    

Czytaj więcej: Dzień Kobiet

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.