
Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednakże jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić jak najwięcej radości.
To Dzień Dziecka – dzień, który uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. Jest wypełniony uśmiechem, zabawą, niespodziankami! W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce na podwórku, wesoła muzyka, zabawy, popcorn, mydlane bańki, grill z kiełbaskami, a nawet wyjście do pobliskiego sklepu na lody.
Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!