^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

815971
DzisiajDzisiaj66
WczorajWczoraj424
W tym tygodniuW tym tygodniu66
W tym miesiącuW tym miesiącu6462
OgółemOgółem815971

Obecnie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

20230928 090329

       Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Z tej okazji zorganizowana została akcja głośnego czytania dla grup przedszkolnych. Celem akcji było promowanie głośnego czytania dzieciom oraz kształtowanie wśród przedszkolaków postawy czytelniczej.                                     

Czytaj więcej: DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Wycieczka

 1695975021393

26 września grupa Pszczółki i Biedroneczki wyjechała na wycieczkę. Na początku zatrzymaliśmy się w Puławach, gdzie w Nove Kino Sybilla obejrzeliśmy spektakl „Piotruś Pan”. Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy głównego bohatera – Piotrusia i jego przyjaciółki Wandy. Efekty specjalne – dymy, lasery – wprawiły dzieci w ogromny zachwyt.

Czytaj więcej: Wycieczka

Święto Przedszkolaka

20 września w piękny dzień jakim jest ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA na nasze dzieci czekała miła niespodzianka. Zaraz po śniadaniu grupa 5, 6 latków zebrała się przed szkołą, gdzie czekały melexy. Przedszkolaki wyruszyły w podróż po najbliższej okolicy, poznały historię niektórych miejsc, a także miały okazję spędzić aktywnie czas na boisku pobliskiej szkoły.

Ten dzień był pełen pozytywnych wrażeń, za które serdecznie dziękujemy mamie Olka – pani Ninie.

View the embedded image gallery online at:
http://gp.spklem.pl/index.php?limitstart=35#sigProIdc6e60646a4

Spotkania z książką

W tym roku w naszym przedszkolu będą odbywały się cykliczne spotkania z książką. Uczniowie klas trzecich pod opieką pani Moniki Jędrychowskiej będą odwiedzały przedszkolaków raz w tygodniu i przenosiły je w magiczny świat bajek. Każde spotkanie będzie dla dzieciaków nową przygoda, a jednocześnie pozwoli rozwijać wyobraźnie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 19 września. Grupę Pszczółek odwiedziła Paulinka, która przeczytała interesującą bajkę z morałem. Dziękujemy z mile spędzony czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę.

View the embedded image gallery online at:
http://gp.spklem.pl/index.php?limitstart=35#sigProIdf48140001f

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.