^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

791255
DzisiajDzisiaj91
WczorajWczoraj157
W tym tygodniuW tym tygodniu441
W tym miesiącuW tym miesiącu9160
OgółemOgółem791255

Obecnie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Babci i Dziadka

P1010530

2 lutego w naszym przedszkolu pojawili się bardzo wyjątkowi goście – Babcia i Dziadek. Od rana w każdej grupie panowało wielkie poruszenie, dzieciaki bardzo chciały, aby dziadkowie czuli się w naszym przedszkolu jak w domu.

 

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, przedstawiły wiersze, piosenki, pastorałki, a także taniec. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich upominkami, przytulasami i buziakami, bo kogo można kochać bardziej, jak nie Babcię i Dziadka. Ten dzień był pełen uśmiechów, radości i wzruszeń bo nie jedna łza spłynęła po policzku babć i dziadków.

DZIĘKUJEMY BABCIOM I DZIADKOM ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.