^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

805115
DzisiajDzisiaj305
WczorajWczoraj176
W tym tygodniuW tym tygodniu944
W tym miesiącuW tym miesiącu4483
OgółemOgółem805115

Obecnie

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie ze strażakami

P1020667

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przekazywanie dzieciom wiedzy na temat bezpieczeństwa oraz zapobiegania sytuacjom zagrażającym życiu, dlatego nieodzownym wydarzeniem była wizyta strażaków ochotników z Klementowic.

15 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu strażaków- ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Klementowic. Młodzi, przyszli strażacy przekazali naszym przedszkolakom wiedzę z zakresu bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożeń, ukształtowali pożądane postaw w sytuacji zagrożenia życia (np. wycofywanie się z zadymionych pomieszczeń), usystematyzowali wiedzę dotyczącą znajomości numerów ratunkowych oraz zasad zachowania się w krytycznych sytuacjach. Była to bardzo ważna lekcja bezpieczeństwa, za którą serdecznie dziękujemy.

 

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.