^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

887639
DzisiajDzisiaj115
WczorajWczoraj112
W tym tygodniuW tym tygodniu1243
W tym miesiącuW tym miesiącu5472
OgółemOgółem887639

Obecnie

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Rodziny

 

1717574065539

My Rodzinę dobrą mamy,

zawsze razem się trzymamy….”

Słowami tej piosenki rozpoczął się nasz uroczysty dzień, w którym spotkaliśmy się w naszym przedszkolu całymi rodzinami. Przedszkolaki zaprezentowały swoje występy dla Rodziców. Były wiersze, piosenki, tańce, scenki z życia.                                                                                                  

Rodzice również zaprezentowali się na scenie i znakomicie odegrali bajkę pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci były zachwycone i pełne radości. Mogły spotkać wilka, który wcale nie był straszny, a także przywitać się z Czerwonym Kapturkiem i Gajowym.

Następnie rozpoczęliśmy piknik na naszym przedszkolnym placu, gdzie rodzice przygotowali ognisko z kiełbaskami, ciasto, owoce. Plac zrobił się kolorowy. Przy muzyce, która wybrzmiewała na dworze można były potańczyć Zumbę z p. Elą. Na podwórku pojawiły się też wozy strażackie. Dzieci mogły do nich wsiąść i dokładnie obejrzeć całe wyposażenie. Zwieńczeniem całego święta była Piana Party, która dała dzieciom mnóstwo radości i wesołej zabawy.

To był wspaniały dzień.

Wszystkim, którzy zaangażowali się, aby ten dzień był wyjątkowy z serca dziękujemy !!!:)

 

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.