^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

887642
DzisiajDzisiaj118
WczorajWczoraj112
W tym tygodniuW tym tygodniu1246
W tym miesiącuW tym miesiącu5475
OgółemOgółem887642

Obecnie

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

PYSZNIE, ZDROWO, KOLOROWO !!!

P1020911

Pierwszy tydzień marca przebieg w grupie 5 -latków pod hasłem „Zdrowo jemy!”. Dzieci cały tydzień rozmawiały o zdrowiu, jak prawidłowo o nie dbać, czy ważny jest ruch i spacery i czy ubieramy się stosownie do pogody. Najwięcej jednak czasu upłynęło na dyskusjach o zasadach zdrowego żywienia. Każdy mógł zaprezentować swoje ulubione menu. Wspólnie stworzyliśmy gazetkę, pokazującą zdrowe i niezdrowe produkty, która zdobi naszą stołówkę.                                                                                            

Czytaj więcej: PYSZNIE, ZDROWO, KOLOROWO !!!

DZIEŃ DINOZAURA

P1020845

Światowy Dzień Dinozaura to wyjątkowy dzień obchodzony corocznie 26 lutego. Dinozaury to stworzenia, które fascynują dzieci już od najmłodszych lat. Przedszkolaki również uczciły ten dzień przynosząc do przedszkola swoje dinozaury – figurki, maskotki oraz książki, a także upodabniając się do dinozaura.                                                               

Czytaj więcej: DZIEŃ DINOZAURA

Kodowanie

IMG20240219092827 

Kodowanie dla dzieci to łagodny i przyjazny sposób wprowadzenia ich w świat logicznego myślenia, dedukcji i obserwacji. Dzięki niemu oswajamy je z nowymi pojęciami, które stają się dla nich bardziej zrozumiałe, a przy tym wzbudzamy w dzieciach pozytywne skojarzenia, ponieważ kodowanie może być rewelacyjną zabawą.

Czytaj więcej: Kodowanie

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.