^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

743121
DzisiajDzisiaj98
WczorajWczoraj251
W tym tygodniuW tym tygodniu349
W tym miesiącuW tym miesiącu6339
OgółemOgółem743121

Obecnie

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

049

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.                                                         

Czytaj więcej: DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ POSTACI Z BAJKI

20221104 091205

4 listopada całe nasze przedszkole przeistoczyło się w cudowną baśniowo – bajkową krainę, a wszystko to za sprawą naszych dzieci, które tego dnia przyszły przebrane za swoją ulubioną bajkową postać. Każdy przedszkolak zaprezentował swój strój, a pozostali musieli odgadnąć z jakiej bajki jest dana postać.

Czytaj więcej: DZIEŃ POSTACI Z BAJKI

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 20221108 101605         

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązywania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych.

Czytaj więcej: ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

DZIEŃ POMARAŃCZOWY

 

 1667909356892

W październiku tradycyjnie obchodzimy dzień poświęcony kolorystyce Pani Jesieni. W obydwu grupach tego dnia październikowego dominował kolor pomarańczowy. Smerfy obchodziły go jako „Dzień Wiewiórki”, natomiast Krasnoludki „Dzień Marchewki”. Głównym celem była integracja grup poprzez udział w wielu zabawach ruchowych, muzycznych, a także innych ciekawych działaniach i zadaniach.

Czytaj więcej: DZIEŃ POMARAŃCZOWY

Konkurs plastyczny „Ta Dama złotem się mieni - nowa suknia dla Pani Jesieni"

 20221110 121014  

W październiku został ogłoszony przedszkolny konkurs plastyczny, w którym to dzieci wspólnie z rodzicami zamienili się w projektantów mody i tworzyli cudowne suknie dla Pani Jesieni.

Projekty, które powstały prezentują bardzo wysoki poziom estetyczny, użyte materiały są oryginalne i wydobywają piękno i charakter jesieni.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny „Ta Dama złotem się mieni - nowa suknia dla Pani Jesieni"

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

1666592961091

13 października odbyło się spotkanie z Policjantami. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami grożącymi im w trakcie drogi do przedszkola, uświadomienie jak prawidłowo należy korzystać z drogi oraz jak zachować się, gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę, czy groźnego psa. Przedszkolaki utrwaliły również numery alarmowe.

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Copyright © 2013. Przedszkole w Klementowicach Rights Reserved.